Gry terenowe są doskonałym sposobem na to, aby poznać przyrodniczo-kulturowe walory odwiedzanych okolic. Poszukiwanie atrakcyjnych miejsc, spacerowanie po urokliwych zakątkach i rozwiązywanie zagadek może być nie lada przyjemnością nie tylko dla młodszych odkrywców – to świetna zabawa dla całych rodzin, a wspólne odkrywanie tajemnic może dostarczyć mnóstwa wrażeń i radości. 

Aplikacja mobilna  West is the best   zawiera ok. 70 questów, które w nowoczesny i atrakcyjny sposób przybliżą turystom najciekawsze miejsca północno-zachodniej Polski. Przygotowało je 12 partnerskich stowarzyszeń, dla których została stworzona aplikacja. Gry terenowe mogą nie tylko służyć turystom, ale i mieszkańcom tych terenów, dla których na pewno ciekawym będzie odkrywanie na nowo dobrze znanych im miejsc. 

Zagadki, z którymi będą mogli się zmierzyć użytkownicy aplikacji, zostały ułożone w taki sposób, aby zaciekawić treścią i w sposób interesujący zaprezentować opisywany obiekt. Znajdziemy tu m.in. zagadki tekstowe, quizzy i puzzle. Ich różnorodność sprawia, że każda gra jest inna i nie mniej intrygująca. 

Zapraszamy do pobrania aplikacji  West is the best   i sięgnięcia po questy – gwarantujemy zabawę i spotkania z ciekawostkami północno-zachodniej Polski!